Saturday, December 9, 2023
HomeBUSINESSPetr Pavel MND Group Invest Recenze Vydělá, nebo podvede?

Petr Pavel MND Group Invest Recenze Vydělá, nebo podvede?


Šokující pravda vyšla najevo v přímém přenosu, když se Petr Pavel neudržel. Skandál vypukl, když se Andrej svěřil se svým tajemstvím během živého rozhovoru. Babišova slova zaujala mnoho diváků, kteří mu začali posílat vzkazy. Výsledkem bylo přerušení pořadu Komisí pro cenné papíry, která požadovala okamžité zastavení pořadu.

Kopii záznamu tohoto pořadu se nám podařilo získat po přesvědčení ředitele ČTK. Je důležité upozornit, že tento článek, stejně jako vysílání, může být brzy odstraněn. Proto bychom vám doporučili, abyste se podívali na odkaz, který nám poskytl sám Petr Pavel, pokud náhodou budete číst tento článek.

Petr Pavel: “Něco vám řeknu, nemusíte pracovat, abyste byli bohatí. Když na to přijdete, budete se mít dobře.”

Jan Pokorný: “Když už to jde, proč se o to s námi nepodělit?”

Petr Pavel: “Jaký to má smysl? Za to, že se podělím o svá tajemství, nikdy nic nedostanu. V žádném případě se ani nesnažte zjistit, jak jsem si za poslední tři roky vydělal své bohatství. Své tajemství nikomu neprozradím, i kdybyste mi nabídli sebevíc. Jinak se obyčejní Češi nikdy nenaučí hledat příležitosti. Ba co víc, kdyby se dozvěděli, jak to dělám, mohla by tím utrpět celá země.”

Jan Pokorný: “Jakou škodu by vydělávání peněz přineslo České republice?”

Petr Pavel: “Přemýšlejte o tom. Když se člověk může stát milionářem za necelé dva měsíce, proč dál pracovat? Jistě, každý může využít mou metodu, ale kdo by pracoval v restauracích, obchodech nebo továrnách, kdyby byli všichni bohatí?”

Jan Pokorný: “To zní příliš dobře, než aby to byla pravda. Vždycky jsem vám věřil, že jste čestný a upřímný, ale teď vám nevěřím.”

Petr Pavel: “Nazval jste mě právě lhářem? Hmm, já vám to dokážu, že každý obyčejný Čech si může vydělat tisíce korun denně, stačí mu k tomu 10-20 minut volného času denně. Ukážu vám, kolik si tím sám vydělám. Zkrátka a dobře, akcie s tím mají něco společného a právě teď na nich všichni bohatnou.”

Petr Pavel vytáhl telefon a otevřel na něm nějakou aplikaci. Andrej pak podal telefon Janu Pokornému, který byl šokován tím, co viděl.

Petr Pavel: “Jak je to skvělé? Na začátku jsem utratil jen 5500 Kč a teď mi tenhle program vydělává desítky tisíc denně, a dokonce funguje, i když spím.”

Během několika vteřin přistoupil kameraman k Janu Pokornému a něco mu pošeptal.

Jan Pokorný: “Právě jsem slyšel, že kamera zachytila na obrazovku odkaz, který jste mi právě ukázal, když jste mi předával svůj mobil. Viděli to všichni diváci.”

Na Andreji Babišovi byl vidět zmatek. Teď už bylo všem jasné, co tak dlouho dělal.

Petr Pavel: “Telefonát ode mne zajistí, že se toto číslo nebude vysílat. Musíte přerušit ten odkaz, který jste viděli. Nechci ho s nikým sdílet.”

Jan Pokorný: “Jsme v přímém přenosu, takže už není třeba to skrývat. Možná je lepší, aby se obyčejní Češi dozvěděli, o co jde.”

Petr Pavel: “Ano, teď už je to mimo moji kontrolu. No, už jsou to tři roky, co jsem začal platformu používat. Stačí se zaregistrovat pomocí tohoto odkazu a vložit alespoň 5500 Kč. To je minimální částka, která je nutná k tomu, aby program správně fungoval. Jakmile to uděláte, necháte tým profesionálních obchodníků platformy, aby se postaral o zbytek. Kontrola zůstatku a výběr výdělku je vše, co musíte udělat.”

Jan Pokorný: “Můžete nám vysvětlit, jak tento program funguje, a naučit nás, jak vydělávat stejně jako vy?”

Petr Pavel: “Nevyžaduje to žádné dovednosti ani znalosti. Když mi dáte mobil, zaregistruji vás do MND Group Invest a po pohovoru se osobně dozvíte, kolik si můžete vydělat.”

Jan Pokorný podal Andreji Babišovi svůj mobilní telefon. Vytvoření osobního účtu trvalo jen několik minut a minimální vklad už byl uhrazen.

Jan Pokorný: “To je všechno? Co mám dělat dál?”

Petr Pavel: “Nic dalšího se dělat nedá. Uvidíme, kolik peněz vyděláte za 20 minut.”

Jan Pokorný: “Pokud to opravdu funguje, tak co mají dělat Češi, kteří nemají minimální výši vkladu?”

Petr Pavel: “Případně můžete k financování účtu použít kreditní kartu. Peníze jsou k ničemu, pokud nefungují. Nenechte si tuto příležitost ujít.”

Asi po dvaceti minutách nastal čas zkontrolovat zůstatek Jana Pokorného.

Petr Pavel: “Tak kolik jste si za těch 20 minut vydělal?”

Jan Pokorný: “Tomu se mi nechce věřit! Vydělal jsem 2200 Kč a na účtu mám teď 7700 Kč! Je to pravda?”

Vzápětí do studia zavolal MND Group Invest. Jejich strach způsobil, že požadovali okamžité zastavení živého vysílání. Využití MND Group Invest by způsobilo, že energetika přijde o zákazníky. Jediné, k čemu by lidé potřebovali elektřinu, by bylo napájení jejich zařízení pro přístup k platformě. A to pro MND Group Invest není výhodné.

Po přerušení se jeden z našich redaktorů rozhodl vyzkoušet tento způsob na vlastní kůži. O svých zjištěních sepsal podrobnou zprávu.

Den 1:

“Můj první dojem byl, že to nebude tak jednoduché. Přesto jsem to chtěl vyzkoušet. Musel jsem použít kreditní kartu, protože jsem v době šetření neměl dostatek peněz na minimální vklad. Úspěšně jsem investoval 5500 Kč a čekal, co se bude dít.

Když se nic nestalo, myslel jsem si, že jsem se nechal napálit. Algoritmus však po několika minutách začal fungovat. Měl jsem radost, ale pak jsem viděl statistiky – můj první obchod byl ztrátový o 220 Kč!

Během prvních pár minut práce s touto platformou došlo k několika ztrátám. Ale další obchod, stejně jako čtyři následující, mi pomohly získat další peníze. Během několika minut se můj zůstatek zvýšil z 5500 Kč na 8400 Kč!”.

Den 2:

“První, co jsem ráno udělal, bylo, že jsem zkontroloval zůstatek na účtu, který ukazoval 20 800 Kč! Během jediného dne se můj zůstatek zdvojnásobil. Přestože jsem si chtěl svůj zisk vybrat, rozhodl jsem se týden počkat.”

Den 7:

“Celý týden jsem si nezkontroloval zůstatek na platformě MND Group Invest. Bylo to trochu obtížné, protože jsem se bál, že tam moje peníze už nejsou. Jakmile jsem se vrátil do kanceláře, viděl jsem, že téměř 85 % všech obchodů bylo ziskových. Dalších 15 % bylo neúspěšných. Přesto se to vyplatilo. Na účtu mám nyní 123 000 Kč! Vybral jsem 50 000 Kč, abych koupil dárek pro manželku. Vše se odehrálo velmi rychle, během hodiny, a zbytek peněz mi stále přinášel příjem.”

Zde je výpis z bankovního účtu:

“Není nic lepšího než MND Group Invest! Kdybych si nevybral svůj zisk, 5500 Kč by se za 11 týdnů proměnilo v milion.”

Krátký návod, jak začít vydělávat na MND Group Invest:

  • Použijte odkaz, který poskytl Petr Pavel.
  • Dobijte si svůj zůstatek. Minimální vklad pro spuštění programu je 5500 Kč.
  • Během několika minut program zahájí transakce.
  • Výběr peněz můžete provést kdykoli. Na účet jsou připsány do © 2-3 hodin (v závislosti na bance).

Source

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss