Saturday, December 9, 2023
HomeGENERALFatih Altaylı Ethereum iFex Ai İnceleme - Dolandırıcılık mı yoksa Yasal mı?

Fatih Altaylı Ethereum iFex Ai İnceleme – Dolandırıcılık mı yoksa Yasal mı?


Türkiye bankası canlı yayında söyledikleri için Fatih Altaylı e dava açtı

Fatih Altaylı‘ya göre pek çok Türk vatandaşı halihazırda evinden milyonlarca avro kazanıyor.

Buradan kaydolun ve kazanmaya başlayın!

Skandal, canlı yayın esnasında Fatih Altaylı in programda yanlışlıkla sırrını ifşa etmesiyle patlak verdi. Birçok izleyici Fatih Altaylı‘in “yanlışlıkla” söylediği sözlere dikkat kesildi ve yayın kuruluşlarına mesajlar göndermeye başladı. Ancak program, Türkiye Bankası‘ndan gelen ve programın derhal durdurulmasını talep eden bir telefonla kesintiye uğradı.

Neyse ki, TekeTek yönetmenini bu yayının kaydının bir kopyasını bize vermeye ikna edebildik. Bu makaleyi okumak için zamanınız olduysa, yayında olduğu gibi yakında silinebileceğini aklınızda bulundurun. Bu nedenle, bu makaleyi okuyacak kadar şanslıysanız, bize Fatih Altaylı in kendisi tarafından sağlanan bağlantıya göz atmayı tercih etmelisiniz.

TÜM BANKALARIN KORKTUĞU Fatih Altaylı ILE SILINMIŞ RÖPORTAJ

Fatih Altaylı: “Size şunu söyleyeyim: Zengin olmak için hiç çalışmanıza gerek yok. Dolayısıyla, bu kavramın farkına vardığınızda, kendinizi parayla daha kolay ilişkilendirmeye başlayacaksınız”.

Muharrem İnce: “Zaten zengin ve ünlü olduğunuzda bunu söylemek kolaydır. Ancak, ailelerini beslemek için her gün işte acı çekmek zorunda kalan diğer herkes ne olacak? Ne var biliyor musunuz? Zaten hiçbir zaman yeterli para olmaz”.

Fatih Altaylı: “Yeterince çalışmadığımı mı düşünüyorsunuz? Ya da bir zamanlar çoğu Türk kadar fakir olmadığımı mı? Çok doğru, eğer sadece tek bir maaşla yaşamak zorunda olsaydım, asla milyoner olamazdım. Ne zaman biri bana sadece şanslı olduğumu söylese, yüzlerine gülüyorum, çünkü bugün internet size kelimenin tam anlamıyla koltuktan kalkmadan zengin olma imkanı sunuyor”.

Muharrem İnce: “Para kazanmanın bir yolu olduğunu ve herkes için işe yaradığını mı söylemek istiyorsunuz? Kulağa inanılmaz geliyor…”

Fatih Altaylıin bu cümlenin ardından öfkelendiği gözden kaçmadı. Muharrem İnce’yle tartışmaya başladı ve kendisini zengin yapan açığını yanlışlıkla ortaya çıkardı.

Fatih Altaylı Muharrem İnce ile tartıştı

Fatih Altaylı: “Eğer bana inanmıyorsanız yanıldığınızı kanıtlayacağım. Bana sadece 250€ verin ve bu Ethereum iFex Ai platformuyla sadece 12-15 hafta içinde bir milyon kazanacağım!

Muharrem İnce: “Kripto para ticareti yapmak için yapay zeka kullanan bir program olduğunu duydum. Artık bizi izleyen herkes bunun ne olduğunu biliyor”.

Fatih Altaylı: “Ah, bunu söylemek istemedim. Şimdi onu görüntülerden keselim”.

Muharrem İnce: “Fatih, bu program yayında! İzleyicilerimiz bu Ethereum iFex Ai platformda zenginleştiğinizi zaten duydu. Çoktan sırrı açtınız. Bize, sıradan bir Türk olarak, sizin gibi nasıl para kazanabileceğimizi anlatın. Ya da daha doğrusu, milyonerler sıradan insanları umursamıyor mu?”

Fatih Altaylı: “Bunu vahşiymişim gibi söylemeyin. Elbette size nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Öncelikle bana telefonunuzu verin ve 250€ yatırım yapmama izin verin.

Muharrem İnce telefonunu Fatih Altaylı e teslim etti ve ardından Fatih bu bağlantıyı kullanarak projeye kaydoldu. 5 dakika sonra Fatih telefonu geri verdi.

Fatih Altaylı, Muharrem İnce’yi Ethereum iFex Ai platformuna kaydettirdi

Fatih Altaylı: “Az önce telefonunuzdan sizi Ethereum iFex Ai için kaydettim. Bu platform, hızlı bir şekilde zengin olmak isteyenler için %100 mükemmel bir çözümdür. Yerinize kripto para ticareti yapan kendi kendine öğrenen bir yapay zekaya dayanmaktadır. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Zira bitcoin veya diğer dijital para birimlerinin nasıl çalıştığını anlamanıza gerek yoktur. Bu program, varlık satın almak ve satmak ve işlemleri kendi başına sonuçlandırmak için mükemmel zamanı tespit eder. Avantajı, hiçbir şey yapmanıza gerek olmamasıdır. Sadece minimum depozito yatırarak para ticareti yapabilirsiniz ve program kendi kendine çalışacaktır. Sadece tavsiye etmiyorum. Her Türk’ün bu platformu kullanması konusunda ısrarcıyım. Böylece çalışmaya ihtiyacınız olduğunu sonsuza dek unutacaksınız”.

Muharrem İnce: “Kulağa gerçekten hoş geliyor. Peki, bu işten gerçekten ne kadar kazanabilirsiniz?”

Fatih Altaylı: “Yaklaşık 20 dakika önce telefonunuzu aldığımı, bu platforma kaydetdiğimi ve daha önce bahsettiğim minimum depozitoyu yani, 250€ yatırdığımı hatırlayın. Şimdi uygulamayı açın ve bu kadar kısa sürede ne kadar kazanabileceğinizi kendiniz görün”.

Muharrem İnce, Ethereum iFex Ai platformunda kişisel hesabını açar ve şaşırır. Program sadece 20 dakika içinde 3 işlem yapmış: 1 tanesi önemsizdir, ancak kalan 2 tanesi başarılı olmuş ve iyi bir kâr getirmiştir. Bakiye 250 € ‘dan 297 ‘e yükselmiştir.

Fatih Altaylı: “Şimdi bana dürüstçe söyleyin, bu 20 dakika içinde ne kadar kazandınız?”

Muharrem İnce: “47€ net kar. Bu inanılmaz!”

Muharrem İnce’ün hesabındaki işlemlerin ekran görüntüsü

Fatih Altaylı: “Bir ay içinde bakiyede ne kadar para olacağını hayal edin. Şu anda en az 250€ yatırım yaparsanız 4 haftada 6 ya da 7 bin euronuz olacak. Tek yapmanız gereken Ethereum iFex Ai platformuna kaydolmak, bakiyenizi doldurmak ve sadece bir düğmeye basmak”.

Muharrem İnce: “Bu nasıl çalışır?”

Fatih Altaylı: “Kripto para birimleri sürekli olarak oranlarını değiştiriyor. İşlem yaparak iyi para kazanabilmenizin nedeni budur. Düştüğünde alın ve yükseldiğinde satın. Fakat doğru bir tahmin yapabilmek için, profesyonellerin “sinyal” olarak adlandırdığı 37 finansal göstergeyi dikkate almanız gerekir. Dolayısıyla Ethereum iFex Ai, tüm bu 37 değişkeni gerçek zamanlı olarak analiz eden, kendi kendine öğrenen bir algoritmaya sahip bir platformdur . Bu nedenle, profesyonel yatırımcılardan oluşan bir kadrodan daha hızlı ve daha doğru çalışır. Bu platformun sahip olduğu ana özellik, otomatik olarak çalışabilmesidir. Kullanıcının hiçbir şey yapmasına gerek yok! Program günün her saati çalışarak hiç çaba sarf etmeden çok yüksek kâr sağlayacaktır”.

Muharrem İnce: “Madem bu kadar basit, neden bu boşluktan daha önce bahsetmediniz?”

Fatih Altaylı: “Türkiye’daki sıradan insanların bu yolla para kazanmaya başlaması benim için sorun değil. Ancak, bir düşünün. Herkes günde binlerce sterlin almaya başlarsa, o zaman kim çalışacak? Bir taksi şoförü, doktor, polis ya da okul öğretmeni sadece teknolojiyi kullanarak ve günde beş dakikasını ayırarak çok daha fazla para kazanabilecekken neden işe gitsin?”

Muharrem İnce: “Mümkün olan en kısa sürede yaklaşık bir milyon euro kazanmak için ne kadar para yatırmam gerekir?”

Fatih Altaylı: “Minimum depozito ile başlamaya çalışın. 250€ programın sizin için çalışmasını sağlamak için yeterli olacaktır. Karınızı çekmezseniz, ilk milyon en fazla 4 aylık bir süre içinde kazanılabilir. Bunun bir yoksulluk hapı olduğunu düşünmeyin. Algoritma bazen, yaklaşık %20 oranında hata yapar. Yine de, işlemlerin geri kalan %80’i kârlıdır”.

Muharrem İnce: “Üzgünüz, Türkiye Bankası‘ndan acil bir çağrı aldık. Bu yayının hemen şimdi durdurulmasını talep ettiler…”

Fatih Altaylı: “Biliyor musunuz, hiç şaşırmadım. Onları anlıyorum. Onların yerinde ben olsaydım, ben de korkardım. Ne kadar para kaybedebileceklerini hayal edin. Sıradan Türklerin zengin olmanın kolay bir yolunu öğrendikleri düşüncesine karşıdırlar. Hızlı bir şekilde para kazanmak için ihtiyacınız olan her şeyi zaten söyledim. Sadece bir İnternet bağlantısına ve bir başvuru linkine ihtiyacınız var. Bunun bir yoksulluk hapı olduğunu düşünmeyin. Algoritma bazen, yaklaşık %20 oranında hata yapar. Bununla birlikte, işlemlerin geri kalan %80’i kârlıdır”.

“Bu kaçamak yolun ne kadar süreyle ücretsiz olarak kullanılabileceğini bilmiyorum. Umarım kapanmadan önce kullanırsınız. Bu arada, birkaç gün içinde platforma kayıt olmanın ücretli olacağını duydum, bu yüzden hemen şimdi bir hesap açmanızı tavsiye ederim”.

Bunun ardından yayın tekrar kesildi. TekeTek programıyla ilgili soruşturma devam etti. Program editörü Ethereum iFex Ai i şahsen kontrol etmeye karar verdi ve daha sonra ayrıntılı bir rapor yazdı.

Eymen Şahin – Televizyon program editörü

1. GÜN:

İtiraf etmeliyim ki başlangıçta bunun bu kadar kolay olacağına inanmıyordum. Yine de, bunu bizzat kendim kontrol etmek istedim. Soruşturma sırasında asgari depozito için bile param yoktu, bu yüzden kredi kartımı kullanmak zorunda kaldım. Başarılı bir şekilde 250€ yatırım yaptım ve ne olacağını görmek için bekledim. Yenilemeden sonra hiçbir şey olmadığında yaşadığım şoku hayal edin. Kandırıldığımı düşündüm. Her neyse, birkaç dakika sonra algoritma çalışmaya başladı. Önce çok sevindim, sonra istatistikleri gördüm – ilk işlemim 22€ kârsız çıktı! Bu platformla çalışmanın ilk birkaç dakikasında bazı kayıplar oldu. Ancak bir sonraki ve ondan sonraki iki anlaşma daha fazla para kazanmama yardımcı oldu. Birkaç dakika içinde bakiyem 250 €’dan 272 €’ya yükseldi!

2. GÜN:

Sabahım, bakiyemi kontrol etmemle başladı, hesabımda şimdiden 467€ vardı! Şunu bir hayal edin. Bir gün içinde bakiyem iki katına çıktı. Kârımı zaten çekmek istiyordum, ancak bir hafta daha beklemeye karar verdim.

7. GÜN:

Tüm hafta boyunca Ethereum iFex Ai platformundaki bakiyemi kontrol etmedim. Bu biraz zordu, çünkü paramın artık orada olmamasından korkuyordum. Daha sonra hesabıma geri döndüğümde şunu gördüm: tüm anlaşmaların neredeyse %85’i iyi bir kâr sağladı. Diğer %15’i ise başarısız olmuştur. Bununla birlikte, karşılığını kolayca aldı. Artık bakiyemde 4230€ vardı! Ben de eşime hediye almak için 4,000€ çektim. Para gerçekten hızlı bir şekilde, bir saat içinde transfer edildi ve geri kalan miktar bana gelir getirmeye devam etti. İşte banka hesap özeti:

Ethereum iFex Ai gerçekten işe yarıyor! Hesaplamalarıma göre, eğer kârımı çekmemiş olsaydım, 4000€ 11 hafta içinde bir milyona dönüşecekti.

Ethereum iFex Ai PLATFORMUNDA PARA KAZANMAYA NASIL BAŞLAYACAĞINIZA DAIR KISA TALIMATLAR

  • 1. Fatih Altaylı’nın sağladığı bağlantıyı kullanın (aşağıdaki kırmızı düğmeye tıklayın). Ethereum iFex Ai platformunun resmi web sitesine yönlendirileceksiniz
  • 2. Web sitesine ulaştığınızda formu bulun ve şu alanları doldurun: ad, soyadı, e-posta ve telefon numarası. Yönetici verilen telefon numarasını arayacaktır; bu nedenle formu doldururken hata yapmayın
  • 3. Yöneticinin aramasını bekleyin. Ethereum iFex Ai platformu ile çalışmakla ilgili tüm konularda size danışılacaktır

Buradan kaydolun ve kazanmaya başlayın!

Source

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss streams-joss